Zaregistrujte sa ešte dnes a využívajte výhody registrovaného užívateľa. Niečo o výhodách tu...

Kluby na stránke dávajú možnosť zdieľať informácie s rôznymi skupinami užívateľov. Do klubov sa presuniete kliknutím tu...

Stránka prináša najkrajší zážitok v prehliadači Mozilla Firefox pri minimálnom rozlíšení 1024x780.

Stlačte F11 pre zobrazenie na celú obrazovku.
Novinky
V novinkách nájdete články a diskusie, ktoré pribudli za posledných 7 dní.

Prednáškové semináre v Týždni Rešpektu k pôrodu 15.5.08 v Prahe

Srdečne Vás pozývam na prednáškové stretnutie na akcii Svetový týždeň rešpektu k pôrodu 15.5.2008 v Prahe v Kine Perštýn. Viac informácií o celej akcii tu... Stránky k akcii www.respektkporodu.cz

prednáša : Patrik Balint

Od 13:00 do 14:45

"Prenatální a porodní zážitky a jejich pozdější vliv na život dítěte“
Prenatálne obdobie môžeme prirovnať k takému malému ľudskému životu. Počatím to začína, prebieha vývoj na fyzickej aj psychickej úrovni a pôrodom niečo končí. Je to neustály kolobeh udalostí a zmien.
Pohľad prenatálnej psychológie a psychoterapie hovorí , že všetko čo sa udeje v prenatálnom období a počas pôrodu nás ovplyvňuje neskôr v živote.

Od 15:00 do 16:45

„Těhotenské a porodní zážitky a jejich vliv na matku“
Počas tehotenstva sa udeje množstvo zmien a fyzickej a psychickej úrovni budúcej mamičky. Každej zmene musíme dávať našu pozornosť, čo nás môže ovplyvňovať v prítomnosti aj následnom období.
Aké zážitky najviac ovplyvňujú? Aké majú dosahy na úrovni psychiky? Majú zážitky mamičky vplyv na dieťa? Ako sa na zmeny pripraviť? Tieto aj ďalšie otázky budú zodpovedané na prednáškovom stretnutí.